Львівський академічний театр імені Леся Курбаса
Львівський академічний театр ім. Леся Курбаса
Львівський академічний театр ім. Леся Курбаса
Львівський академічний театр ім. Леся Курбаса
Львівський академічний театр ім. Леся Курбаса

Новини театру

24 квітня Театр ЗОЛОТІ ВОРОТА у Львові

 

В межах фестивалю Французька Весна в Україні Київський академічний театр «Золоті ворота» покаже у Львові виставу «СЬОГОДНІ ВЕЧЕРІ НЕ БУДЕ»

автор: Антоніо Аламо (Іспанія)
режисер: Жуль Одрі (Франція)
жанр: історичний трагіфарс
тривалість: 80 хв. (без антракту)
обмеження за віком: 14+
прем’єра: 5 вересня 2017
вистава створена за підтримки Французького Інституту в Україні та Департаменту культури м. Києва

У виставі грають: Віталій Ажнов, Анна Глухенька, Остап Дзядек, Володимир Ковбель, Дмитро Олійник, Владислав Писаренко, Андрій Поліщук.

Вистава створена переможцем міжнародного конкурсу-лабораторії «Small Theatre Productions» (організованого у партнерстві з Національним академічним театром оперети та продюсерським центром «Open Doors»). За підтримки Французького Інституту в Україні та Департаменту культури міста Києва. Спеціально для спектаклю зроблений переклад п’єси «Хворі» сучасного іспанського письменника Антоніо Аламо.

Як влучно відзначив один видатний філософ: історія повторюється двічі – перший раз у вигляді трагедії, другий раз – у вигляді фарсу. Наш випадок, безперечно, другий.
Французький режисер Жюль Одрі пропонує свою версію подій однієї славнозвісної ночі на дачі одіозного диктатора. Але не чекайте історичних реконструкцій. Тут усе по-іншому. Топ-менеджери нині не існуючої країни жартують, п’ють вино та розважаються, як підлітки… Аж поки не стає моторошно. Адже у ця гра, чим далі стає усе небезпечнішою…

Цього разу ми запропонуємо глядачам опинитися у трансформованому просторі сцени та відчути себе VIP-гостями на цій дивній вечірці, де вхід лиш за особистим запрошенням господаря. Якщо ви скучили за вишуканим театральним коктейлем із комедії та трилеру – ми чекаємо вас!

*****
Мало хто знає, що видатний російський композитор Сергій Прокоф’єв помер в один день із Сталіном – 5 березня 1953 року. Тому похорон композитора пройшов непоміченим, а коротенька замітка про його смерть з’явилася на шпальтах радянських газет лише наприкінці місяця. Жуль Одрі вводить у спектакль персонажа, якого немає у п’єсі Аламо – Єву Прокоф’єву, аби нагадати нам про цей фатальний збіг дат двох біографій…

<< повернутися на попередню сторінку